parafia
1 czerwca, 2026
Franciszkanie Zielona Góra
autor
W niedzielę 31 maja zgodnie z zapowiedzią po zimowej przerwie wznowiła swoją działalność tradycyjna „kawiarenka pod chmurką”. Na chętnych czekała więc masa smakołyków. Były smaczne ciasta, cukrowa wata, lody, fajna muzyka i inne atrakcje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Ponadto w związku z dniem dziecka na małe pociechy czekały niespodzianki, które sprawiły im wiele radości.
Cieszymy się z tego, że otwarcie kawiarenki było tak udane i zapraszamy następnym razem.