jesteś na stronie klasztoru Zielona Góra

parafia | „Kawiarenka pod chmurką” otwarła swoje podwoje

„Kawiarenka pod chmurką” otwarła swoje podwoje

W niedzielę 31 maja zgodnie z zapowiedzią po zimowej przerwie wznowiła swoją działalność tradycyjna „kawiarenka pod chmurką”. Na chętnych czekała więc masa smakołyków. Były smaczne ciasta, cukrowa wata, lody, fajna muzyka i inne atrakcje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Ponadto w związku z dniem dziecka na małe pociechy czekały niespodzianki, które sprawiły im wiele radości. 

Cieszymy się z tego, że otwarcie kawiarenki było tak udane i zapraszamy następnym razem.

podziel się:
Franciszkanie Zielona Góra

Twoje 1,5% robi różnicę

To szybki sposób, by wesprzeć to, co robimy na co dzień. Jeśli możesz, przekaż 1,5% — naprawdę ma znaczenie.