jesteś na stronie klasztoru Zielona Góra

parafia | Zapraszamy na Msze Świętą z okazji zakończenia roku szkolnego

Zapraszamy na Msze Świętą z okazji zakończenia roku szkolnego

W piątek, 26 czerwca zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców na Mszę Świętą z okazji zakończenia roku szkolnego, która zostanie odprawiona w naszej kaplicy o godz. 7:30. Wspólnie  będziemy dziękować Bogu za trud całorocznej pracy oraz prosić o Jego opiekę na czas wakacji. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

podziel się:
Franciszkanie Zielona Góra

Twoje 1,5% robi różnicę

To szybki sposób, by wesprzeć to, co robimy na co dzień. Jeśli możesz, przekaż 1,5% — naprawdę ma znaczenie.